ארגון מגדלי הירקות
חיפוש באתר
 
   
עוד באתר
 
תקשורת
עובדים וכוח אדם
ביטוח
יצוא ויצואנים
תעשייה
בשווקים וברשתות
בטיחות
על הפרק
ירקות ובריאות
תפקידים מנויים ופרסים
מן העולם
כותבים על יוסטה
אתרים מומלצים
הוועידה ה-14

סגן שר החקלאות אלי ישי: שר החקלאות עושה עבודה מצויינת לטובת ההתיישבות כולה

עמוד הבית>תקשורת>סגן שר החקלאות אלי ישי: שר החקלאות עושה עבודה מצויינת לטובת ההתיישבות כולה
     

בישיבה חגיגית של ארגון מגדלי ירקות, בהשתתפות סגן ראש הממשלה ושר הפנים, ח"כ אלי ישי, שר החקלאות ופיתוח הכפר, ח"כ שלום שמחון, ח"כ יצחק וקנין וח"כ מירי רגב, הודו מגדלי הירקות למי שנאבקו וסייעו בהסרת האיום של הטלת מע"מ על ירקות ופירות, שעלול היה לפגוע קשות בחקלאים ובשכבות החלשות.

 

שר החקלאות ופיתוח הכפר, ח"כ שלום שמחון, פנה בישיבה החגיגית לסגן ראש הממשלה ושר הפנים, ח"כ אלי ישי, ואמר לו כי אנו רואים בו ידיד אמת של החקלאות, וכן ציין כי הברית בין חברי הכנסת והשרים הנוכחים היא עצמאית ולא על בסיס מפלגתי, אלא עניינית, לטובת החקלאות. כמו-כן הוסיף, כי רק מנהיג חברתו כמו השר אלי ישי יכול היה להגיע להישגים כאלה בנושא הסרת המע"מ. השר שמחון פנה לחקלאים ואמר, כי רק אם יתחברו לצרכים של החברה הישראלית בכלל ושל השכבות החלשות בפרט, תוך זיהוי אינטרסים משותפים, מאבקים מעין זה יוכלו להצליח.

השר שמחון גם פנה לח"כ וקנין, וציין כי זהו איש שעסוק הרבה מאוד במעשים טובים רחוק מעין המצלמה והתקשורת, אשר במסגרת מסירותו לחקלאות ממלא תפקיד מרכזי בלובי החקלאי בכנסת.

סגן ראש הממשלה ושר הפנים, ח"כ אלי ישי, אמר כי המאבק להסרת המע"מ היה קרב איתנים. השר העלה על נס את שיתוף-הפעולה הפורה עם השר שלום שמחון, שפועל בשקט, במסירות ובנועם הליכות למען ההתיישבות כולה.

תוך שציין את האחדות למען מטרות חשובות, ציין השר ישי כי לקראת ראש השנה ויום הכיפורים, רק אם נתנהל נכון זה עם זה ונדע לסלוח זה לזה, ידונו אותנו לכף זכות גם בשמיים, כי עם ישראל ערבים זה לזה.

ח"כ וקנין, בדבריו, ציין כי החקלאים הם אוכלוסייה שרק נותנת בלי לקבל תמורה, ולכן תמיד ישמש סנגור לחקלאים.

 ח"כ מירי רגב קראה לחקלאים לראות בה שגרירה לקידום החקלאות, כי אם חלילה החקלאות תיפול, אמרה, תיפול החברה כולה.

מזכיר ארגון מגדלי ירקות, מאיר יפרח, הודה לכל המשתתפים הנכבדים, אשר סייעו בפעילותם לביטול אחת הגזרות הקשות על החקלאים והציבור כאחד. בעמידתכם הנחרצת למעננו, אמר יפרח, כרתתם ברית עם החקלאים, והם לא ישכחו מהלך זה.

 

לפרטים נוספים: מאיר יפרח, מזכיר ארגון מגדלי ירקות, 052-584821         

רותי פוגטש, דוברת ארגון מגדלי ירקות, 03-6299294, 050-5305310

ארגון מגדלי ירקות-אגודה חקלאית שיתופית © 2008, רח קפלן 2, ת.ד. 40006, מיקוד 61400 ת"א, טל 036090050 irgun@yerakot.org.il
כל הזכויות שמורות לארגון מגדלי הירקות בישראל © 2008